| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, am windows 7 si am 2 arhive winrar si nu stiu cum sa e extrag pe amndoua adica sa extrag prima parte si sa mi-o ceara si pe a doua pe urma. dau funda celui cae imi spune cum sa face

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Copiaza-le pe amandoua intr-un folder si dezathiveaza-le acolo. In felul asta o sa ai toate fisierele la un loc. Daca arhiva nu a fost facuta cu optiunea multi-volum, nu te astepta ca dupa ce se dezarhiveaza prima arhiva sa-ti ceara automat calea catre a doua. Succes!

| Archangells a răspuns:

E cumva acelasi continut in amandoua? atunci extragi din oricare dintre ele. daca e continut diferit, extrage din prima si apoi din a doua pe rand.