| Sol27 a întrebat:

Sall:*

care imi poate spune cum pot afla pe facebook ce persoane mi-au vizitat profilul?

fundita cine >stiebig grin

2 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Hai ca am descoperit si eu azi cum se poate afla cine ti-a vizualizat profilul.este o aplicatie se cheama "Chi ha visitato"

https://www.facebook.com/......server.php

sper sa mearga daca nu cauta si tu pe la prieteni aplicatia sau la mine pe profil (ca sa ma gasesti scrii bordieanu iulia si (poza e o fata cu craci in sus mai pe inteles stateam in maini in costum de baie) la cautare si dai pe perete sa vezi si cauti aplicatia acolo.

| anotherchild a răspuns:

FaceBook-ul nu ofera acest serviciu din pacate. Nu e ca la hi5!