| anonim_4396 a întrebat:

Sall. DAca eu am setat la hi5 ca nimeni nu poate afla ca i-am vazut profilul, acei cineva poate vedea ca le-am vizitat profilul?

8 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Nu, stai linistit(a) happy

cami
| cami a răspuns:

Nu, stai linistit(a) happy

| Kyky a răspuns:

Din moment ce ai setat sa nu apara, nu, nu poate vedea nimeni. happy

| Andreea_7493 a răspuns:

Nu, acei cineva nu pot vedea ca le-ai vizitat profilul
poate decat daca o sa setezi ca pot vedeatongue

| urbanghost a răspuns:

Nu.

| mada. a răspuns:

Nu, daca ai setat ca nu...normal ar fi sa nu poata vedea ca le'ai vizitat profilultonguenu stiu daca e 100%safe...dar...de obicei nu se vedehappy

| rosmery a răspuns:

Nu, stai lin, nu vor vedea ca leai vaz profilu din moment ce u ai setat acet lucruwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ar fi sa nu poata vedea ca i-ai vizitat profil, asta daca il l-ai vazut dupa ce ai setat ca nimeni sa nu poata afla ca i-ai vazut profilul