| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cei care au ipod touch 4th generation(restul care nu au sa nu raspunda sa se afle si ei in treaba), as vrea niste pareri despre el. Funda P.S.:va intreb pe voi deoarece ieri am fost la irequest in city mall si l-am vazut cum arat doar in cutie, ala nu mi-a dat sa il testez si eu ca era sigilat

Răspuns Câştigător
| marvellover a răspuns:

E foarte tare. nu am avut ipod touch 4, dar am avut 3. 4 e mult peste. ecran retina, camera, e mai subtire, mai rapid, are face time.

Răspuns utilizator avertizat