| anonim_4396 a întrebat:

Sall cine ma poate ajuta mi se restarteaza leptopul din 10 in 10 minute si imi da o eroare blue sceen win32k.sis si parametri aia (Stop:0000x0000...)vreo idee de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Este o eroare de necuratenie laughing
Trebuie sa mergi la service cu el sa il curete si sa ii schimbe pasta termoconductoare dintre procesor si sistemul de racire.
Dac te incumeti o poti face si tu si nu ai de facut decat sa cauti un tutorial pe net la modelul tau cum se demonteaza si o rezolvi mai ieftin!
Nu ai idee cat praf si scame se aduna in radiator si obtureaza ventilatia lui!
Pentru inceput poti incerca sa sufli cu putere in fanta de aerisire de la radiator fara sa il demontezi, de fapt daca te uiti prin grila aia ai sa observi ca ai un ghem de scame acolo care trebuiesc eliminate!
Spor!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Curata si tu registrii cu TUNEUP UTILITIES 2011
TuneUp Utilities 2011 v10.0.4010.21 FINAL | Full |
Download link:
http://www.fileserve.com/file/yasRRUD
Si vezi daca mai face!

| wniktw_5777 a răspuns:

Am facut ce ati zis sa vedem acum se mai restarteazahappy