| Crysty1996 a întrebat:

SAll cum arata un baiat bun asa cum zicem noi baietii ca o fata ii buna ce calitati trebuie sa aiba si care sunt acelea?

3 răspunsuri:
| Marius151 a răspuns:

Tu ce vezi prima data la o fata? Aspectul desigur. Dar acest aspect nu este privit de toti la fel, de exemplu 3 barbati se uita la un concurs de frumusete. Este aleasa una dintre tipe miss... etc, Un barbat va spune ca nu este posibil sa iasa ea miss ca cealalta arata mai bine, altul ca "ba nu, ca ea merita"... Ideea este ca alegi ce iti place, nu este un tipar al aspectului. Apoi conteaza cum e ea ca persona, dar asta se intampla dupa ce ai ales-o dupa criteriul "lookului."

| LAYILA a răspuns:

Oricum pentru mine conteaza aspectul, un baiat bun dar depinde la ce? daca o punem la modul cum spuneti voi,"ce buna e" sigur nu va referiti ca e buna de luat de femeie :-). pai inalt sa aiba un pic de fizic sa aiba o fata draguta un zambet impecabil ( asta e bun pentru sex sa zicem) un baiat bun asa, sa te faca sa razi sa nu te plictiseasca mereu cu intrebarile ai primit mesajul meu? ti a placut? ce ai in telefon? il cunosti pe baiatul ala? si asa mai departe si sa aiba si cateva calitati pe care le am zis mai sus, ar fi baiatul perfect cred si normal sa iti fie fidel dar nu in un mod sufocant :-) cam atat fundita?

| AnkuEmil a răspuns:

Eu nu ma i-au dupa cum arata. de ce conteaza pentru toata lumea aspectul? cel mai important este sa fie o companie placuta. sa nu fie turbat. sa nu urle laughing. atentie. unor fete nu le plac baietii care injura.eu n-am nmc cu asta dar altele da