| dalyy15 a întrebat:

Sall. cum se adauga o poza la comentari va rog frumos sa imi spuneti si mie.

Răspuns Câştigător
| Ionutz_1837 a răspuns:

Poza de pe gooogle copiezi linkul de sus si dau paste aici da poza din calculator nu poti bine poti poze si de pe alte siteuri da de pe google e mai simplu dar dai clik pe poza iti apare [poza mare si dupa copiezii linkul ok? fundita?

2 răspunsuri:
| ghineanamaria a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi!

| Lollidella a răspuns:

Foloseste http://de.tinypic.com/
incarci poza si dupa iti vor da mai multe link`uri si tu il alegi pe care il vrei, ca vor fi si pentru pus la poza si pentru a pune la about me de la hi5 etc.
Succes!