| Αγάπη a întrebat:

Sall big hug am si eu o problema am un laptop Dell, Ispiron 1525 si mi se misca camera adica cand vreau sa imi fac o poza mi se apropie singura sau mi se departeaza x( ma enerveaza enorm. Cred ca am steat ceva gresit! cum sa fac sa se opreasca?

2 răspunsuri:
| Αγάπη explică:

Nu e asta! sigur nu e pentru ca nu se misca in stanga sau in dreapta doar se mareste sau se micsoreaza imaginea sau se focalizeaza pe un anumit punct! nu se misca de colo colo!

| BogZzyY a răspuns:

N-ai cum deoarece inseamna co ti s-a miscat de acolo de la locul ei. mergi cu leptopul la un specialist. plz funda! bft!