| Marcu_Eddy_1996 a întrebat:

Sall dau funda! Spuneti-mi ce sa fac mai demult am sters un video si cu programul Recuva l-am recuperat dar cand dau pe Windows Media Player, Bs Player, Vlc Media Player nu ma lasa sa-l vad sau sa-l aud dar la windows media player si Bs player imi cere codec am instalat: Combined-Community-Codec-Pack si media.player.codec.pack,dar tot degeaba tot nu merge! Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De fapt, NU l-ai recuperat, ci ai recuperat ceea ce ai găsit pe locul unde a fost acel fișier înainte să-l ștergi. Și cum între timp, pe cel puțin unele părți din acel loc (declarat liber pentru utilizare de către sistemul de operare) a mai fost scris ceva măcar odată... tu ai acum de fapt un fișier cu același nume dar care conține cu totul altceva decât ai fi vrut tu.