| mihai02 a întrebat:

Sall! de ce tot cand trimit multe cereri de prietenie pe facebook tot ma blocheaza si cum pot sa scap de aceasta problema. funda?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Asta s-a intamplat pentru ca ai trimis cereri de prietenie unor persoane care au zis ca nu te cunosc. Daca vrei sa nu se mai blocheze trebuie sa te opresti din trimis cereri de pritetnie, mai ales persoanelor pe care nu le conosti, altfel nu vei mai putea sa trimiti cereri pentru 30 de zile.