| WeedOo a întrebat:

Sall deci de ceva timp im merge greu modzila si nu imi mai salveaza parolele ex: la Facebook nu se mai logheaza automat trebuie mereu sa scriu parola cine sti ce as putea face sa mi se salveze parolele din nou si sa mearga bine

P. S L-am re instalat deja!

4 răspunsuri:
| IAOIADNAA a răspuns:

Pur si simplu mozila fireflox si internet explorer sunt porcarii(am avut si eu) Iti recomand opera sau google chrome

| AxyLexy a răspuns:

Si eu am avut probleme cu mozzila oh go on nu ma mai lasa sa accesez partea de sus a site-ului respectiv pe care eram. In fine, am instalat google chrome si acum nu mai am nicio problema.happy

| busuioc23 a răspuns:

Foloseste google chrome

| Dailygifter_Nick_1995 a răspuns:

Instaleaza Google Chrome, e mai simplu si mai practic!