| Num3Ascuns a întrebat:

Sall.Imi place o melodie dar nu stiu cum se numeste. Ea este in legatura cu armata; este cantata de o femeie si melodia este veche de 15 ani cred. dati-mi exemple de melodii macar una dintre ele sa fie. Ce melodii credeti ca ar putea fi aceasta? AAA si este cantata de o romanca.

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Stiu unahee hee
Stau in unitate
Fac taras pe coate
Fac sectoare si plantoane
Pana la liberare
Stiu ca asta se canta acum vreo 15 anibig grin

7 răspunsuri:
| alina88 a răspuns:

Fata morgana scrie pe google si ei directia ei catece de armata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brad Paisley - Whiskey Lullaby Nu stiu daca e asta dar este foarte frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa stiu cum se num o melodie, nu prea stiu multe despre ea suna cam asa; you one serio, i like serios ...este o melodie house

| sbasty a răspuns:

Fata Morgana-Armata