| Feri5 a întrebat:

Azi când am intrat în office, mi-a apărut mesajul:
„This copy of Microsoft Office is not activated" You have 4 days left to activate. Ensure you are conected to your corporate network to enable automatic activation. Your system administrator can help.
Ce trebuie să fac aici? Cheia de produs nu o am. Dacă las așa, se va întâmpla ceva?
P.S: Am Microsoft Office Profesional Plus 2019.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

O sa te bata la cap de fiecare data cand il deschizi sa il activezi. In rest il poti folosi linistit, nu vin mascatii la usa sa intrebe de el.