| alexandru1233210 a întrebat:

Sall,incerc sa-mi fac un cont pe skipe dar de fiecare data cand incerc sa apas pe inregistreaza imi zice ca nu stiu ce cu varsta si am apasat pe toatelaughing uitati file:///C:/Users/Alex/Desktop/Untitled.jpg

Răspuns Câştigător
| sunshine15 a răspuns:

Poate nu esti mai mic/a decat varsta minima admisa de skype incearca sa pui si tu la an 1996-1997 sigur va merge. Succes
Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| alexandru1233210 explică:

A mers cu 1997:X

| Andreeeeeaxd a răspuns:

Poate nu ai pus varsta corespunzatoare de la care poti sa te inregistrezi pe skype happy

| odnoklassnik2013 a răspuns:

Pai alegi data peurma luna si pe urma pui anul in care te-ai nascut apoi completezi mai departe.

| Marcu_Eduard_1983 a răspuns:

Pune si tu peste 18 ani acolo big grin