| Glad98 a întrebat:

Sall lume, as vrea sa stiu unde pot gasi si eu un program gen tragi cu pistol de jucarie in realitate si il faci pe pc si dupa aia in filmulet arata ca zboara sange chestii din astea. Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Programul cel mai potrivit ar fi Adobe After Effects, alege-l pe cel din gama CS5, sau sa speram si CS6, cand va aparea! Este destul de complicat sa lucrezi in el, de aceea iti recomand sa cauti pe YouTube cat si pe alte site-uri tutoriale despre orice! Il poti downloada de pe trackere gen thepiratebay.org sau altele! Sper ca te-am ajutat!

| sereje a răspuns:

Salut. Nu prea inteleg la ce te referi... Ai un pistol de jucarie cu care tragi in loc de mouse si tastatura? Daca da, sunt destul de sigur ca nu exista pe calculator insa exista pentru Playatation 3 jocuri in care poti face asta.

| BNSAV a răspuns:

Sony Vegas! Filmeaza-te pe tine tragand cu un pistol de jucarie. Apoi cauta pe YouTube "blood effect Sony vegas" sau "bullet effect Sony vegas".