| Georgyana98 a întrebat:

Sall. mi-a schimbat cineva parola la metin2 ro

cum o aflu?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Nu o mai afli! tongue
Imi pare rau pentru tine...

3 răspunsuri:
| Ssx a răspuns:

Poi trebuie sa dai la parola nou iti apare acolo datele le scrii cu parola numele si parca iti trimmitea cv prin email intri pe email scrie un cod si aia e parola.Si daca vrei o schimb asa cum vrei u.Freaky...laughing

| ionut724 a răspuns:

Iti spun eu tu joci metin2ro si cineva tia spart parola de la metin2 tu intri pe forum metin2ro si acolo unde iti cere sa te loghezi cu numele si pw de la contul tau ai acolo mai jos mi-am uitat parola dai acolo si pui id de la contul tau si email pe care este contul si poate iti cere ceva cod dar nu cred daca nu a schimbat email si este tot pe cea veche l-ai pacalit si iti iei contul inapoi daca nu spui adio cont asa apoi intri pe messenger dai la emailuri si trebuie sa iti apara un email de la gameforce dai pe el si acolo ai un link de fapt iti scrie acolo dai pe link si apoi pui parola noua si gata~.

| danileu123 a răspuns:

Am facut ce ai spus da nu gasesc parole mai zi odata da clar