| Serginyo a întrebat:

Sall TPU, cum sa aflu parola de la depozit la metin2 united, nu mai merge. era 000000, dar acum nu e asta(sau asa cred). ce trebuie sa fac? acolo am acvatice +6 plzzzz
fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| KidutzuThau1 a răspuns:

Pai, intra pe contul tau de pe site si akl scrie pe undeva datele contului. Acolo va trebui sa iti scrie si parola de la depozit.In caz ca nu scrie cineva creca ti-a intrat pe cont si a sters parola de la depozit neavant cum sa pui alta.Bft, FUNDITA happy?