| FyTzE a întrebat:

sall! mie imi merge facebook-ul foarte greu! si voua?

17 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Mie imi merge bine dar la jocuri greu.

Răspuns utilizator avertizat
| vali1985 a răspuns:

Goodgame Mafia, City ville, Top Eleven.

| IonutAxi a răspuns:

Da merge greu ..probabil e o problema de la server.o sa se rezolve. Succes

| Bєshka a răspuns:

Mie da cand intru in jocuri...

Răspuns utilizator avertizat
| Bєshka a răspuns (pentru Ani28):

Sims,mall world, fashion designer etc...

| SandraSandra a răspuns (pentru Ani28):

Cityville laughing

| ViVi99 a răspuns:

Mie nu-mi merge greu. Depinde, poate e reteaua incarcata sau poate nu-ti merge tie internetul foarte bine

| FyTzE explică (pentru ViVi99):

Merge foarte bine netu meu!crying

| FyTzE explică:

Este foarte enervant! eu nu ma pot uita la nimic! imi apare si apoi imi dispare tot mai ramane numai bara de suscrying

| Cayla a răspuns:

# ATENTIE! Citeste pana la capat, e important happy Distribuiti!

--> Cred ca ai observat ca Facebooku` merge greu de vreo 2-3 zile, iar unele pagini nu pot posta poze, le dispar postarile, etc. Eu am motivul, am vazut laa televizor, plus ca tatal
unei prietene lucreaza in domeniu. Cred ca stiti ca Google, Vplay, Youtube, Yahoo alte site-uri importante, au fost sparte de un hacker, car
e
nu a facut mare lucru, decat sa "se dea mare " punand o bulina pe ecran. Ei bine, acel om, acum vrea sa intre in conturile facebook, si de data aceasta nu vrea doar sa puna o bulina... De aceea merge atat de greu facebooku`, deoarece e greu sa aperi niste conturi, si sa ai si "grija" de el.

> Ideea e urmatoarea : NU dati click pe niciun link care va redirectioneaza undeva, riscati sa virusati calculatorul, si sa va blocati paginile, respectiv profilurile de facebook! Cat despre Yahoo mail, daca nu cunoasteti emailul, nu deschideti, selectati, si apasati "k" (astfel marchezi drept citit, derutand arhivele hackerului, el crezand ca esti "virusat deja".). Nu functioneaza mereu, bine inteles happy

> Asta a fost ce am avut de spus. happy Sper sa ma luati in serios. Astept pareri, si va rog, like daca ati citit. Este important sa anuntam cat mai multi oameni! ( p.s. eu am compus mesajul, din cunostinte si "cercetari" proprii, )

| SuperFanRap a răspuns:

Si mie imi merge foarte greu.
si folosesc Google Chrome!
cred ca e o problena de server!

| Anonymous552 a răspuns:

şi la mine foarte greu dar cred că are viruşi
jocuri:sims, strick run, our world

| StanilaAna a răspuns:

Merge greu cand este foarte incarat. Incearca sa intri dimineata sau seara tarziu.happy

| MaNu2002 a răspuns:

S-a rezolvat problema!

| Diaconu_Petru_1963 a răspuns:

Imi merge foarte greu facebook-ul