| BlueButterflyyy a întrebat:

Voua va merge facebook-ul?

16 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E simplu. Facebook a blocat o parte din conturi multimita "baiatului istet" care a pus malware-ul cu my video. Si pana rezolva ei problmea de securitate, da-i cu asteptare.

| Anonymus3000 a răspuns:

Nu

| andru10best a răspuns:

DA

| BlitzLikeXd a răspuns:

E din cauza virusului si de aia nu merge

| Clawd3lw a răspuns:

Da. Care e problema?

| ellaells a răspuns:

Nu merge laughing si eu credeam ca doar mie nu imi merge. Incepeam sa scot cablurile si sa dau restart la laptop laughing

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

NU stiu...al meu de obicei sta cuminte in computerlaughing))

| Ercjiaai a răspuns:

Acum nu...

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Azi da a mers, de ce?

| BeBeRHv a răspuns:

Nu.

| BiuLR a răspuns:

Da.

| XeVoNY a răspuns:

Nu, se pare ca in toata Europa nu merge, cel putin si in Africa de Sud, incearca sa intri pe SmartPhone sau IPhone ca am auzit ca merge. Eu am aceeasi problema si ma enerveaza ca vorbeam si eu cu un coleg.

| DannyABCD a răspuns:

Nu straight face

| Denisa1Ioana1 a răspuns:

Si voi ati accesat "My special video"? Si eu aseara si nu stiu ce pot sa fac, imi zice ca, contul este blocat temporar...crying

| maria9888 a răspuns (pentru Denisa1Ioana1):

Si eu am primit tag la mai multe link.uri de gen, dar am fost anuntata de antivirus ca paginile au probleme ( cu virusi)...thinking

| maria9888 a răspuns:

Nu.thinking