| alexandero a întrebat:

Sall spuneti-mi si mie dc nu pot instala net-framework versiunea 0.4 ca imi da eroare! abia mi-am instalat versiunea 0.2! am windows xp service pack 1! va rog ziceti-mi dau funda

3 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Pai cu service pack 1 si windows xp nu o sa iti mearga multe, daca nu-ti trebuie neaparat atunci nu te mai chinui, cred ca oricum e timpul sa faci un upgrade, succes!

| Trandafirulpasiunii a răspuns:

Probabil nu e compatibil asa am patit si eu iar multi asa mi-au spus ca nu e compatibil.

| assassinul95 a răspuns:

Nu merge fiindca versiunea de windows este destul de veche incearca sa faci un update la sp3 daca sistemul tau nu iti permite windows 7