| casian_6775 a întrebat:

Acum vreo 3 zile mi-am reinstalat windowsu dar de 2 zile procesoru meu(intel core 2duo) merge cu 100% tot timpu. Am scanat pc cu norton si n-am gasit nici un virus e ciudat pentru ca e prima data cand mi se intamplat. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Mai sterge-l si tu de praf. happy

| Alessia_4477 a răspuns:

Nortonu e cel mai praff iti strika calculatorul.

| Kayac a răspuns:

De ex la mine cand inchid Cd-writer-u merge procesoru 100% incearca sa il tii deschis exact de cand porneste calculatoru...si daca e asa cum zic eu instaleaza windosu din nou