| Georgestaff08 a întrebat:

am inceput sa joc city car driving ma joc 10-15 minute apoi masina incepe sa se ridice in sus si trebuie sa ies din joc si sa iontru iar dau funda celui ce ma ajuta sa rezolv problema

3 răspunsuri:
| GameMaster93 a răspuns:

Frate,ala e un bug foarte cunoscut,pe care l-am intalnit si eu daca intri pe anumito forumuri sau daca e sa caut pe google o sa vezi ca multi au patit asta,insa nici un raspunsa,eu iti zic metoda mea simpla cu care am putut sa scap,eu am reinstalat jocul,din executabul, incearca totusi, si apropo nu ti se ridica masina, ci zboara, defapt...bafta astept fundita!

| GameMaster93 a răspuns (pentru GameMaster93):

Eram obosit, si vad ca oboseala si-a spus cuvantullaughing

| Dari_Darius_1998 a răspuns (pentru GameMaster93):

Cum la-i reinstalat din executabil?
Ca si eu am pățit asta si nu știu cum sa scap de ea sad