| Lauriky_6092 a întrebat:

Sall TPU happy am o intrebare cam ciudata sa va pun worried deci este undeva la o prietena de-a mea o strada care este cu o casa nelocuita si noi trei am fost asa sa investigam sau dus prietenele mele ca le tremurau picioarele laughing eu nu m-a dus si le buhuiam din spate ma rog asa ca sa le sperii si s-au dus ele acolo gardul era cam rupt si in curte ma rog cred ca era gunoi ferestrele erau sparte si deschise si mi-a zis o fata ca inainte nu erau deschise si s-a uitat o prietena de-a mea mai atent si a observat ca usa a fost sparte ca cica era legata cu un lacat nici una dintre noi nu a avut curajul sa intri si acum mi-a zis o prietena ca acum cica a disparut tot gardul crying deci ce este pana la urma cu aceea casa? eu as crede ca a fost vreo crima ceva voi? thinking

4 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Au avut grija haurolacii de ea (aurolaci sau vagabonti de ea sa-si lase ei amprenta pe acolorolling on the floor)

| bogdan_7896 a răspuns:

Sigur e bantuita(de rromi), au luat tot ce era bun si au vandut

| Eileithy a răspuns:

A disparut tot gardul zici? Va disparea si usa, si tot ce este din lemn. In plina iarna, se incalzeste omul cu ce poate! Nu stiu de unde deducerea cu omorul, ca nu vad nicio legatura...

| Melody_7030 a răspuns:

oh go on din moment ce a fost nelocuita...niste vagabonzi au furat tot ce era bun in aceea casa...dar crima No Way laughing