| SebyGuy a întrebat:

Am o intrebare este greu sa-ti iei permisul de condus?

Răspuns Câştigător
| geop a răspuns:

Nimic nu e greu când vrei. La tine e cheia succesului. Citește mult legislația și concentrează-te în trafic. Mult succes!

10 răspunsuri:
| MihaiStefan13 a răspuns:

Depinde de tine.Trebuie sa stii bine legislatia si sa fi atent si cu orasul tot asa trebuie sa ai grija.

| CosminDami a răspuns:

Depinde daca inveti sau nu si de instructor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ceea ce esti. Ai nevoie de inteligenta si tinere de minte, de reflexe, de apucaturi tehnice, de ceva talent in a sofa. Nimeni nu poate sti de la inceput daca poti sau nu sa iei permisul usor.

| carhartt a răspuns:

Daca te pricepi si daca inveti normal ca nu este greu.

| Trynda a răspuns:

Daca e o placere condusul pentru tine, nu are cum sa fie greu.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Nimic nu este greu doar trebuie sa te ti de treaba si sa asculti de cei care te invata.Aici e important si sa ai un instructor bun si sa nu te grabesti la sala, oricum totul o sa fie usor atunci cand iti place.

| Deliα a răspuns:

Nu.Tata are.

| Dariusuu a răspuns:

Nu e greu, cat timp inveti nu este greu.

Te-as sfatui cand incepi sa participi la orele de legislatie. Chiar te va ajuta.

Succes.

| Anonim5566 a răspuns:

Nu, altfel nu ar avea toti handicapatii si incultii. Trebuie sa fi atent la cursuri si la mersul pe strada, atata tot.

| baru a răspuns:

Sall! Tot ceea ce nu stapanesti bine, este greu! Ca si practica, depinde de tine!