| Cracaaaaaaaaaaaan a întrebat:

Ati plans cand ati luat permisul?
Pentru mine a fost usor
Dar toti colegiii mei au plans cand au terminat examenul
Asa e de greu:?
Oare a fost usor pentru mine pentru ca am mai condus tractor?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia au plans din cauza teoriei, la ce legislatie rutiera e in manual si peste 1000 de intrebari sucite iti dai seama ca s-au bucurat ca au scapat de calvar. B l-am scos in Spania destul de usor comparativ cu RO

| AnemonaP a răspuns:

Cei care plâng clar nu sunt siguri pe ei, Clar credeau că nu iau

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am plans. E ciudat sa treci psihologicul si totusi sa plangi pentru atat. Mai ales ca 80% din astia care se chinuie sa ia permisul, nu isi cumpara masina.

| Catrice a răspuns:

Niște emotivi ce sa le faci, ăștia or sa plângă și în ziua nuntiihee hee

| PainTech a răspuns:

Nu am plans dar eram destul de fericit.

| raMLesS a răspuns:

Nu dar am fost foarte bucuros pentru ca inaintea mea mai erau vreo 6 si au picat toti, eu am fost singurul care am luat laughing
Examenul l-am luat fara probleme, chiar nu m-a surprins rezultatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| TheStrategist a răspuns:

Eu nu pot să plâng de fericire și nu îi înțeleg pe oamenii care pot face asta rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat