| Drrey_Ann_1999 a întrebat:

am o intrebare mi-am descarcat skype de pe sait-ul lor l-am insalat si cand sa intru pe el imi da eroarea asta:
"Failed to get proc address for getLogicalProcessorInformatino (KERNEL32.dll).
FUNDA daca imi puteti spune ce sa fac sau dc nu merge.

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? kernel32 pune fisierul asta in folderul de la skype :)

| Drrey_Ann_1999 explică (pentru Eduard619):

Nu merge dau pe pagina pe care miai lasat-o si imi scrie asa Oops! something went wrong!
Not a valid DLL filename.dll
Go back to our start page < dau pe asta si ma da pe pagia principala dc?

| Eduard619 a răspuns (pentru Drrey_Ann_1999):

Stergi spatiul dintre? si kernel32