| BaNip a întrebat:

am o problema cu sonorul la PC nu stiu ce are nu se aude nimic boxele merg ca le-am ancercat la alt PC cred ca trebuie instalat Audio Device on High Definition Audio Bus va rog ajutati-ma!crying primul raspuns funda

3 răspunsuri:
| vlad_4846 a răspuns:

Ai instalat driverul de sunet de pe cd-ul care l-ai primit cu calc?

daca nu cauta un program care iti spune ce componente ai in calc (ceva de genul EVEREST) apoi cauti pe net driverul pentru tipul tau de placa sunet...

vezi poate e volumul pe mute jos in bara dreapta...sau poate e arsa placa video...

| yanis a răspuns:

Buna.pe bara din dreapta de langa ceas e o boxa...si scrie Volume,dai click pe ea si uita-te,poate ai mute la unul dintre ele, de obicei este mute la ultimul, dar tu verifica-le pe toate

| caposul a răspuns:

Salut pot fi x motive de nu ar functiona ok ...iti las un id de yahoo messenger : grila_Sc sau de skipe pitik.rob, dai de mine si o sa ma loghez pe pc tau de la mine de acasa cu teamview si incerc sa il repar. salut