| crystyvararu a întrebat:

Sall TPUlaughing.Am o problema la boxele de la pc am bagat niste casti si acum nu imi mai merge sonoru. Cine stie ce sa fac sa mearga sonoru?

5 răspunsuri:
| Razvan03Andrei a răspuns:

Nu intelegstraight face
Tu daca cum ai si boxele si castile in acelasi timp in PC? Nu conteazahappyStiu ca parca merge, dar scoate castile si K-Boom, e gatalaughing

| crystyvararu explică (pentru Razvan03Andrei):

Tot nu merge am aflat ce trebuia sa fac se sterse placa audio

| MyPassion a răspuns:

Baga-le din nou si seteaza sonorul la maxim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca conectezi casti la PC nu se mai aude sonorul in boxe, se aude in casti puneti-le pe urechi si sa vezi ca auzi sonorul. Daca deconectezi castile se aude sonorul iar prin boxe. FUNDA? big grin

| Alexf13 a răspuns:

Pai scoate castile si o sa iti mearga sonorul funda