| Vladutz96 a întrebat:

Am si eu o problema.Am nokia 5130 xpress music si de curand am achizitionat un card micro sd de 4 gb. L-am pus in el.Totul bine si frumos pana aseara cand am vrut sa ascult muzica la el mi-a zis operatie nereusita. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anto22 a răspuns:

Depinde de card poate l-ai incarcat prea mult si telefonul tau find mai vechi nu iti poate citi mai mult de 50 de fisiere intr-un folder incearca sa pui pe card doar melodiile fara nici un folder!

1 răspuns:
| Vladutz96 explică:

Am incercat cum ai zis tu dar nu mergestraight face