| loveyouschatz a întrebat:

De undesi cum imi bag softul pe telefonul meu nokia 5130 xpress music?

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Daca telefonul tau e bun si vrei sa faci un upgrade(soft nou cu imbunatatiri):
http://europe.nokia.com/......d-download
Instalezi programul, drivere si ai acolo si update software... urmezi pasii si e ok!

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Descarci aplicatia Nokia pc suit.o sa-ti spuna daca este o versiune de soft disponibilasau noua

Răspuns utilizator avertizat
| vioreld a răspuns:

Telefoanele eXpress music se pot resofta doar la un service de telefoane.Am avut si eu unul si absolut peste tot s-a zis la fel, soft pentru express music pe internet nu se gasesc. Deci in concluzie, du-te la service, o resoftare bate la pret in jur de 30-50 lei.