| anonim_4396 a întrebat:

am voce frumoasa dar nu prea este comerciala si nu se potriveste vocea mea cu muzica atunci cand cant karaoke! ce pot face? fundita

Răspuns Câştigător
| zuzunea a răspuns:

Ai o voce buna.si trebuie sa exersezi.citeva lectzii iar de nu incearca sa gasestiniste piese pentru tonalitatea ta.nu toate piesele se pot cinta si sa-ti iasa bine.mai incearca.

3 răspunsuri:
| xLouana a răspuns:

Incearca niste cursuri de canto.

| catalinSuperMan a răspuns:

Canto,mult canto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nai ce sa faci laughing tu nu trebuie sa faci karaoke trebuie sa fi tu insuti ok >? inseamna ca esti ff bunawinking sau bun depinde ce esti pai poti sa exersezi mereu la karaoke la final ceva rezultatate trebuie sa ai okwinkingsper ca te-am ajutat