| Ella99love a întrebat:

va rog ajutati-ma! imi doresc sa am o voce mai frumoasa si mai puternica. vocea mea este prea subtire si pare ragusita. cateva sfaturi va roglove struck imi place mult sa cant, iubesc muzica... dar acest lucru ma impiedica oarecum sa cant. fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Daca zici ca ai voce, trebuie doar sa-ti gasesti un stil muzical care sa ti se potriveasca vocii.Incearca un blues, eu stiu?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa-ti reglezi vocea la Dragoste si sex?

| Ella99love explică (pentru anonim_4396):

Am pus aici pentru ca e o categorie vizitata. care e problema ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ella99love):

Sa respecti categoriile si regulamentul.

| Ella99love explică:

Am 12 ani.

| Ella99love explică:

Pai eu nu pot sa iau notele marihappy deloc parca ma strange cineva de gatlaughing

| Ella99love explică:

Merci oricum:*.

| Dinamik_Metin_1991 a răspuns:

Fumeaza iarba sau bea ulei fiert.