| gabigabriel a întrebat:

.. as vrea sa imi cumpar un SAMSUNG c3322! ce parere aveti despre acest telefon? are meniu in limba romana? merge bine pe net? se poate adauga teme, jocuri etc? isi merita banii? cei care au acest telefon, ai ros sa-mi spuna. dau funda :*

Răspuns Câştigător
| AllysaDeea a răspuns:

Buna!
pe inai mi-am luat si eu un Samsung c3222 si este foarte dragut:
- are meniu in limba romana
-internetul merge foarte bine, imediat dupa ce il deschizi vei primi de la Orange (eu sunt pe Orange) mesaje de configurare, tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe ok si apoi pe instalare, si se va instala internetul, la fel si mms urile si inca ceva... iti vor spune ei in mesaje
-nu are decat # teme, in schimb poti descarca de pe internet imagini de fundal gratis
are jocuri dar trebuie sa le cuperi daca le vrei deoarecve nu sunt decat "monstre" (alt cuvant nu mi-a venit:d)
... ele costa 3 euro
in schimb ai acces la facebook twiter gmail messenger si inca vreo 10 aplicatii si retele de socializare direct din meniu iar cateva direct de pe ecran daca alegi interfata inteligenta de la setari
-are player muzica foarte simplu de utilizat
-camera este buna, fgace poze clare
-este super pentru ca poti alege interfata inteligenta, asta inseamna ca poti accesa direct de pee ecranul telefonului, diferite aplicatii agenda telefonica cu imagini, si cum ti-am spus facebook twitr, gmail si mesaje, camera (faci tu setarile si alegi ce vrei sa contina)
-si eu cred ca isi merita bani:d
acum depinde cat dai pe el :eu mi l-am luat de pe net si am dat 2.800 cu tot cu transport... :d

| gabigabriel explică (pentru AllysaDeea):

Multumesc frumos :*

1 răspuns: