| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg intre nokia e5 si nokia e71.De ce?

5 răspunsuri:
| InGERfaraNOr a răspuns:

Nokia e71. Pentru ca este mai frumos decat Nokia e5 si un coleg de-al meu are Nokia e71 si e foarte rezistent

| ahaahaahaaha a răspuns:

Sincer eu zis sa alegi telefonul cu carema mai buna care iti place mai mult cu aplicatiile mai bune, cu meniul cat mai usor de folosit etc... funda?

| gabibory a răspuns:

Iti recomand Nokia E71! E un telefon foarte bun, cu foarte multe aplicatii! Ai tot ce vrei pe el si arata foarte bine! Am avut Nokia E71 si avea tot ce se poate intr-un telefon! Uita-te si la un Nokia E61. E si mai rezistent si merge o idee mai repede fata de E71! Succes!

| Voitecovits12 a răspuns:

Îi Bine sa-ți alegi tu pentru ca amandoua telefoane sun ft bune dar asta este problemat ta si îi decizia ta pentru ca nu-s bani mei. Dar eu dupa parerea mea mai bine ti l-ai cumpara Nokia e5 pe ca si o prietena de am mea are Nokia e71 si l-a scapat pe jos si i sa crepat ecranul in doua si cele doua butoane de voulm nu merge si are meniul foarte naspa, asta. iparerea mea happy sper ca te-am ajutat cu ceva happy

| chirilenco a răspuns:

Nokia e5 cae mai bun