| hmadal a întrebat:

ce sa aleg dintre nokia x2 si nokia 5310 si de ce? (funda):X mesc :*

Răspuns Câştigător
| ElHuron a răspuns:

Eu as alege X2 pentru ca generatia X este superioara altor generatii.
As alege acest telefon pentru ca :
1. Poti vorbi pana la 14 ore pe el.
2.Are camera de 5 mpx.
3. Poate suporta un card MicroSD de pana la 16 GB.
Defectele sale in comparatia cu Nokia 5310 sunt urmatoarele :
1.Acesta are decat 262 mii de culori, in schimb 5310 are 16 milioane.
2. Poti stoca doar 1000 de contacte, iar in schimb la 5310 poti stoca 2000.
3.E cu cativa milimetri si cateva grame mai greu decat 5310.
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| flashback a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune dar eu ti-as recomanda Nokia x2 de ce? Pentru ca e mult mai bun face poze cat de cat faine si te tine mai mult decat Nokia 5310

| Anonima1998 a răspuns:

Sall alege Nokia 5310 e mai fain si are foarte buna memoria, are 2 mega-pixel aparatul de foto.(am si eulaughing ) si crede-ma ca eu am tel-ul ala de vreo 3 ani si de cate ori l-am scapat tot nu a patit nimic pls funda big grin