| AnDrEy55 a întrebat:

Cine imi poate spune cm sa pun chetiile alea la egalizator la telefon sa se auda tare si sa nu baraie. Si pentru calculator sa imi spuneti, am si bass si sa imi ziceti ca sa se auda si bass-ul tare. Sa simt in stomac bass-ul. Multumesc. Dau funda. PLEASE, PLEASE, PLEASE

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Iti cumperi niste boxe ca lumea si ridici putin egalizatorul pe partea basului, atita tot. Ridici din EQ de la player, insa lasi la maxim mediu EQ-ul de la sistemul audio. Daca placa de sunet are si ea aplicatie cu EQ, cel mai indicat e sa il lasi pe neutru.