| NuAmStIuTcEnUmEsAiPuN a întrebat:

cum imi pot schimba numele de pe canalul meu de youtoube(as prefera sa imi spuneti toti pasii)?

Răspuns Câştigător
| ksuper31 a răspuns:

1.Intrii pe YouTube.
2.In colt dreapta sus este o sageata langa icoana ta.Dai click pe ea.
3.Sub 'cont google' este 'profil', dai pe el.
4.Dai click pe numele tau.
5.Iti schimbi numele.
Succes!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

YOUTUBE - SCHIMBA NUMELE CANALULUI - Intra si logheaza-te in you tube click pe numele tau in dreapta sus -> click pe canalul meu -> Click pe Setarile canalului (in stanga)-> Click pe Informatii si setari -> in prima linie la titlu scrie nickname-ul ales de tine si apoi click pe -> Finalizati Editarea (in dreapta sus). Vezi foto: http://i.imgur.com/eKIrHBd.jpg Setarile canalului sunt aici http://i.imgur.com/piZiiGC.jpg Succes!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba numele trebuie sa intri in "setarile canalului", apoi la "nume" si de acolo modifici numele.

| Hermyone a răspuns:

1. Dai click pe numele tau
2. Il schimbi