| Tigau_Laurentiu_1999 a întrebat:

cum pot seta luminiozitatea la monitor? albul este pre stralucitor si ma dor ochii...
dau funda happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

1. Intri in meniul monitorului si cauti RGB si le reglezi pe toate la fel. (minim 50-maxim 80)-mergi pe toate 70
2. Intri la setarile driver-ului video si ai acolo niste pasi pe care-i urmezi pentru reglarea monitorului.

1 răspuns:
| valentinp02 a răspuns:

La ecran sunt cateva butoana. Unul dintre ele are un dese cu un soare, apesi pe el pana setezi luminozitatea care iti convine.