| Teo65s a întrebat:

.. Cum se cheama programul ala care iti schimba pozele de pe desktop cu poze pe care tu nu le ai in pc? big grin

Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Nu este nici un program este o setare... atunci cand vre sa pui o poza ca dekstop si nu o ai in calculator, apesi click dreapta pe ea ca si cum ai salvao insa ai o setare acolo care se numeste set as dekstop dai click acolo si gata

1 răspuns:
| Teo65s explică:

Nu al asta ma refeream... stiu ca exista un program ca la windows 7 numai ca e pentru xp si el iti modifica imaginea de desktop la un interval de timp ales de tine