| Constantin_Alexandru_Paliciuc_1990 a întrebat:

De cand m-am mutat de pe Windows XP Service Pack 2 pe 3 (Windows XP Service Pack 3) nu pot sa dowloadez orce si ce nu pot downloada face fite adica cand se termina de incarcat dowloadarea imi apare o iconita cu internetul explorer care il am si imi da sa downloadez din nou si se intampla acceasi chestie. Va rog foarte mult sa ma ajutati dau Funda. sad

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Stiu, pentru ca SP3-u e cu mult mai slab decat SP2.
Baga-ti la loc SP2.

| alecx4music a răspuns:

Greu de spus...
De obicei dupa ce descarci un fisier dupa internet, antivirusul verifica acel fisier de virusi si dureaza cateodata chiar si 10-15 secunde. Incearca sa resetezi Internet explorer (tools, internet options, advanced, restore advanced settings, si pe urma reset)
Daca face tot asa incearca sa schimbi browseru cu care descarci(mozilla firefox, google chrome, opera, etc) si daca iti merge cu alt browser il setezi pe acela ca browser prestabilit. Incearca asa si imi spui daca merge...
Bafta!