| ioiomama a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2 United il downloadez apas pe iconita se mai downloadeaza niste chesti si cand sa il deschid nu merge adica nu se deschide nimic si mai imi apare o chestie cu un troian va rog ajutati-ma Funda + Vot!

4 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Hei, de unde il descarci?
Daca nu il descarci de pe site-ul lor s-ar putea sa fie un virus si sa iti strici calculatorul, deci mai bine il stergi si il descarci de pe site-ul lor.

In functie de ce antivirus ai, acesta il poate detecta ca fiind un fals-pozitiv. Adica antivirusul crede ca este un virus, dar de fapt nu este. In acest caz singurul lucru pe care il poti face este sa dezactivezi antivirusl, ceea ce nu iti recomand fiindca devii mai expus la atacuri. big grin

| ioiomama explică (pentru ゼロの):

Este de pe site-ul lor am ca antivirus MCafee

| ioiomama explică (pentru ゼロの):

Nu se descarca pana la capat si am scapat de virus dar nu se descarca pana la capat Sti ce as putea face?

| ゼロの a răspuns (pentru ioiomama):

Pai, cum ai scapat de virus?
Nu se descarca pana la capat fiindca antivirusul il sterge.
Daca vrei poti sa dezactivezi antivirusul pana il descarci si instalezi.