| AleX_3918 a întrebat:

de exemplu am la status " Te Iubesc" si il sterg ramane shared si ce am scris la status. de ce? cum pot sa fac sa nu mai apara asa? funda :X

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Pai stergel de tot daca este la mesenger da acolo sus unde ai scris si selecteaza tot si dai da de tasta de sus de la enter prima cu sageata spre stanga sau daca e la facebook unde ai scris vezi ca trebuie sa ai un x care nu-ti apare dar daca treci peste el iti apare
si dai x si scrie stregeti postarea si dai acolo si gata

| TheEnergyNeverDies a răspuns:

De la preferences -> Yahoo Updates -> Customize Yahoo updates. Debifezi toate casutele in afara de cea cu yahoo messenger. Daca nici asa nu functioneaza intra pe contul tau de yahoo la pulse de unde setarile sunt usor de facut. Sper sa functioneze

| LondoneseCat a răspuns:

Intrii pe profilul tau de yahoo si schimbi de acolo. funda?:*

| BaDDoG a răspuns:

Pentru ca ai scris de la ce faci a cum? du-te din nou acolo si sterge si fa entertongue