| F4T4L a întrebat:

Imi ziceti va rog cum pot sa sterg ce am pus pe mess la status ca odata am scris craciun fericit, si acum daca sterg aia si vreau sa nu imi mai apara nimic tot asa apare numele meu si shared craciun fericit.Cum il pot scoate de la status. Funda

Răspuns Câştigător
| alecsandrabubz09 a răspuns:

O sa apara asa cateva zile ca si update de status dar daca schimbi statusul cu altceva nu iti va mai aparea; cand mi se intampla asta eu pun un punct (.)merge si daca iti schimbi statusul pe "busy". happy

1 răspuns:
| miaumarian a răspuns:

Acolo la status unde ai scris "craciun fericit" scrie si tu altceva si apoi apesi pe enter.