| CursedBlackTiger a întrebat:

Era o reclama la ulei si canta pe fundal o melodie. Ceva de genu
"The sun will shine on you" apropo era o voce de femeie.Cine imi da un link cu melodia completa are fundabig grin

4 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3bINmmNpViM asta e singura...da' e cantata de Gary Moore.

| stickere a răspuns:

Www.stickerelaptop.info

cele mai bune si mai tari stickere pentru laptop si pentru orice alte obiecte de pe piata,personalizate,laminate cu folie de protectie(nu se zgarie),orice imagine,orice dimensiune,la doar 28 lei

| Junona6 a răspuns:

James Brown - I Got You (I Feel Good)? Cauta pe youtube si vezi ce varianta ti se pare mai aproape de cea din reclama ca sunt multe variante...

| CursedBlackTiger explică:

Nu e asta...