| anonim_4396 a întrebat:

mi-am achizitionat vara trecuta un laptop si sunt cam nemultumit de el asta insemnand placa video mica si as vrea sa-l vand intrebarea e urmatoarea cat sa cer pe el?
MSI CR620 Black
Model procesor:Intel® Pentium® Dual Core P6200 2.13 Ghz
Tip memorie: DDR3 4GB 1333 Mhz
Capacitate HDD: 320 GB
Placa video integrata: Intel GMA HD 256 MB
Display LED 15.6 1366x768 (Glare Type)
Are: HDMI x1, USB 2.0 x3 camera web 1.3
Este in garantie 2 ani (mai are un an ramas)
Eu m-am gandit sa cer in jur de 1200 ron pe el. astept parerile voastre. Ms.

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Nu depasi 1000 ron.Eu unul nu as da 1200, avand in vedere ca este la mana a doua.Componentele sunt bunicele.Placa video este acceptabila spun eu pentru ca nu toata lumea cumpara un pc sa joace cine stie ce prostie.Ram destul, procesorul slabut dar dual core...in jur de 900, 1000.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Sincer eu nu as da 1200 de ron, 800 ron cel mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

800-900 e un pret mai rezonabil
dual core, s-au cam dus procesoarele astea si de 2.13 micut rau...
placa video mica si Intel...