| ElFenomeno a întrebat:

Nu stiti din greseala vreun program de creat jocuri gen yu gi oh, sau macar un program cu care le-as putea edita?

2 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Hahaha ma faci sa rad, cel mult poti face cateva joculete mici (miniclipuri)
crede-ma jocurile alea nu se fac asa usor

| pnker a răspuns:

Nu poti invata sa creezi jocuri peste noapte. Chiar si pentru jocurile in Flash iti trebuie cunostinte de ActionScript, de C++ sau altele nu mai vorbesc. De editat poti edita doar unele variabile ale jocurilor sau chestii ce tin de aspect. Pentru mai mult iti trebuie decompilatoare pentru ca pe urma sa modifici coding-ul.