| Mine12 a întrebat:

Sall TPU, scuze pentru categorie dar am o problema legata de infatisare. Deci, am o problema cu parul, an 3 vartecusuri, 2 in varful capului si 1 in partea dreapta la breton, puteti sa imi aratati niste frizuri daca se poate? niste informatii:
-sunt baiat
-sa-mi lasati si niste poze daca se poate
-nu vreau niste raspunsuri la misto.

Răspuns Câştigător
| AlanIprechüm a răspuns:

Problema asta o am si eu. Nu am gasit inca o solutie decat sa ma tund in asa fel incat sa ma avantajeze.
Iti recomand sa te tunzi foarte scurt in parti si sa lasi parul putin mai mare in celalalte parti.