| AidaMaria a întrebat:

Sper sa nu para o intrebare prea stupida, dar cum poti sa fi pe invizibil pe facebook?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Pai cand intri pe facebook dai acolo la chat optiuni si dai turn off chat. Sper ca ti-am fost de ajutor macar putin.

| AidaMaria explică:

Mersi tuturor pentru raspunsuri

| Sabi98Gold a răspuns:

Intri pe fb.
In dreapta iti da lista cu prieteni si jos pe lista iti da optiuni si poti sa treci ofline. pe invizibil adica

| mimypyersycutza a răspuns:

Apesi pe fereastra de Chat->Sus in colt ai o rotita->Apesi pe ea->Si dai Turn off chat (sau Deconecteaza-te)...Si nu te mai vede nimeni online.tongue