| Cristi031001 a întrebat:

Spuneti-mi care este primul telefon touchscream din toata lumea, PRIMUL TELEFON TOUCHSCREAM

8 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

IMB Simon, 1992. SI se scrie si se pronunta touchscreeN! Cu N! Touch e atingere( a atinge) si screen e ecran... Doar nu o fi atinge tipatul...

| kaBooMx a răspuns:

Bai oameni buni ce nu intelegeti ca nu e iphone? Dati un search pe google sa vedeti cate telefoane cu touch existau inaintea ( si citez) "primului telefon cu touch" (iphone)...

| dragos9234 a răspuns:

Se numeste touchscreeN.

| kitten95 a răspuns:

Nu exista telefon care urla atunci cand il atingilaughing), pur si simplu. exista telefoane numai touchscreen(cu ecran tactil). si primul(brevetat) e iphone1 din 2008 parca

| TrooololololololoJR a răspuns:

Touchscreen ba rat0n

| adiTzaa19 a răspuns:

IPhone 1 de la Apple

| cristi00017 a răspuns:

Nu a aparut pana acum!

| TomoeSan247 a răspuns:

Touchscreen*,maai rolling on the floor
e bineinteles cel de la Applelaughing