| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Cam ce telefon cu touchscream mi-as putea lua de suma de 400 de lei?

Răspuns Câştigător
| ovidiumt a răspuns:

Eu tias recomanada Samsung galaxy mini(s5570) ca ii mai bun decat corby2 desi ii 479(pe negru)http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-Galaxy+Mini+S5570+Black.html

8 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Samsung Star II

| emil11 a răspuns:

Samsung s5230 este la Emag 320 lei

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Samsung Gt-s5230
Nokiac2

| PufarinăPink a răspuns:

Paii de acesta am eu. eu mi l-am loat mai demult si era vreo 8 mil. Acum costa 4 sau 5 mil. Spper sa-ti placa [sunt si alte culori!]happyhappy Funda:X

| EdwardEtc a răspuns:

Touchscreen* = ecran tactic; touchcream = atingere tipatoare :)) dar un telefon bun pana in 400 lei cu touckscreen e Nokia c2-03 http://www.cel.ro/......m-white-l/

| ovidiumt a răspuns:

Pai cauta pe yourphone.ro samsug galxy mini dar ii cu 479lei (pe negru). FUNDA?

| NuAmGasitUnNume explică (pentru ovidiumt):

Cred ca de ala imi iau